LIGHTING / Chandeliers & Ceiling lamps / Hallway lamp 10379407
nr 1037 9407
HALLWAY LAMP
height: ca 50, wear, damages.
höjd: ca 50
Condition: slitage, skador
300
Monday May 16 2016
at 20:34:38